Scentralizowane dane i usługi IT dzięki wirtualizacji dostępnej w modelu subskrypcyjnym (bez progu wejścia w postaci inwestycji w infrastrukturę IT).

Zyskaj rozwiązanie wyposażenie w backup i usługi zarządzania środowiskiem w cenie usługi, a także dostęp zespołu specjalistów IT oraz wsparcie dla użytkowników końcowych!

SMB
Niewydajne działanie aplikacji SMB?

LCV zapewnia niezbędnym aplikacjom biznesowym wymagane zasoby dyskowe i obliczeniowe, dzięki czemu aplikacje działają z wymaganą wydajnością.

serwer
Dane i usługi są rozproszone?

LCV to lokalny serwer wirtualizacji i repozytorium plików – to rozwiązanie, które pozwoli Ci utrzymać wszystko w jednym miejscu.

obsluga-it
Brak czasu na zarządzanie IT lub braki kadrowe?

LCV zawiera w pakiecie wsparcie specjalistów IT, które możesz wykorzystać na administrację i zarządzenie: rozwiązaniem LCV, siecią, obsługą inwentarza IT i wsparcie techniczne dla użytkowników.

koszty
Obawiasz się wysokich kosztów związanych z budową i utrzymaniem IT?

LCV pozwala zamknąć koszty w jednym rozwiązaniu, w modelu subskrypcyjnym.

rozwiazanie
Twoje obecne rozwiązanie nie nadąża za Twoim rozwojem?

LCV umożliwia dokładanie i odejmowanie elementów zgodnie z zapotrzebowaniem twojej organizacji.

faktura
Ciężko Ci estymować i kontrolować koszty związane infrastrukturą serwerową?

LCV gwarantuje Ci jedną fakturę ze stałą opłatą oraz opisem pozycji związanych z zarządzaniem środowiskiem zgodnie z ITIL.

Sprawdź, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Zamów bezpłatną konsultacje – nasi architekci diagnozują Twoją sytuację i ocenią, czy LCV jest rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli nie, wskażą inną ścieżkę dla Twojego IT.